انتقادهای یک دوست نایینی از نوشته های بچه کویر
ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱۱/٧   کلمات کلیدی:
 

امروز داشتم ،تو وبلاگ های مختلف می گشتم که یه وبلاگ نظرمو به خودش جلب کرد.وبلاگی با این عنوان:

بچه کویر که نویسنده ی اون فردی بود به نام محمد که این جوری که از پستاش معلومه از اهالی خور و بیابانک یا مهرجان و اون حوالی باشه.

نکته ای که واسه من جالب بود ،این مسئله بود که این وبلاگ هر روز داره آپدیت می شه(که به خاطر فعالیت خوب نگارنده اش ،به ایشون تبریک می گم ) و معمولا پستاش هم در حمایت از آقای رضوی و رد بی چون و چرای آقای حسنی بود ،به طوری که به نظر من در رد جناب حسنی یه کم بی انصافی شده بود.

من کارنامه ی کاری دکتر حسنی رو کاملا تائید نمی کنم ،همه ی اونایی هم که منو می شناسن می دونن که به هیچ وجه آدمی نیستم که به کسی یا حزبی وابسته باشم ،کسی هم نیستم که چشممو روی حقایق و درد های اجتماع ببندم و ساکت بمونم ولی جناب محمد آقا من فکر می کنم که صحبت کردن شما در مورد جناب حسنی یه کم دور از انصافه.

خود شما ،تو چند تا پست قبلتون نامه ای از مهندس رضوی چاپ کرده بودید که در واقع یه شو تبلیغاتی مختص جناب رضوی بود با این مضمون که به آقای حسنی توهین نشه  ولی شما که خودتونو مدعی العموم می دونید ،حتی حرف های کسی که این جور پیروش هستید رو دارید نقض می کنید.

خودتون دوباره این چند خطو مطالعه کنید ،ببینید که این حرفا اولا چه قدر سندیت داره ،دوما اگه اسم این جور حرفا توهین نیست لطفا توهین رو واسه من معنا کنید:

 

جوابیه بچه کویر

 

 

این نوشته های  انتقادی یک نایینی در مورد مطالب نوشته شده در وبلاگ بچه کویر بود من هم جواب  انتقاد این دوست عزیز را به وبلاگشان فرستادم  اما در مطلب دیگری ایشان پرسیده اند اگر آقای رضوی تایید شود آن وقت دلیل شما برای حمله به آقای حسنی چه خواهد بود؟باید خدمت دوست عزیزم عرض کنم حمله به آقای حسنی دلیل نمی خواهد همین چهار سال که گذشت هم خودش دلیل است وهم مدرک حتی اگر آقای رضوی کاندید هم نمی شد بازهم  شاهد همین نوشته ها بودید اگر شما به اولین نوشته های بنده در وبلاگم مراجعه کنید خواهید دید که من از شروع  وبلاگ نویسیم این مطلب راعنوان کرده ام که این وبلاگ در زمان انتخابات فعال عمل خواهد کرد در صورتی که من از کاندیدا شدن هیچ شخصی اطلاع نداشتم. دوستان عزیز شما هم در مورد این مطلب نظر بدهید

آدرس وبلاگ این دوست عزیز                                       naeiny.blogfa.com