پاسخ فائزه هاشمی به سوالات ممنوعه!
ساعت ٤:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/۱۱   کلمات کلیدی:

در بین مردم بسیار شایع است که خانواده آیت الله هاشمی چنین و چنان است. فائزه هاشمی به برخی از این شایعات پاسخ داد.

به گزارش «فردا» وی که با شهروند امروز گفتگو می کرد پس از سالها سکوت و غیبت از صحنه سیاسی درباره اینکه می گویند وی بعد از شکست در انتخابات طلاق گرفته و به خارج رفته است می گوید: این شایعه صحت ندارد. این شایعه تا حدی بود که فامیل و پاسدارهای خانه بابا هم باور کرده بودند.

بنابراین گزارش وی درباره سرمایه گزاری خانواده هاشمی در کیش و مالکیت رستوران بوف نیز با بیان اینکه فقط این ها را نمی گویند گفت: همه اینها دروغ است. نه رستوران بوف مال من است نه در کیش سهمی دارم. من اصلا کار اقتصادی نمی کنم.

 
نماینده مردم تهران در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی در این گفتگو با بیان اینکه بعد از انتخابات مجلس در سال 79 یکسری انگیزه ها و اعتقادات خود را از دست داده ام گفت: در بحث زنان هم با راست ها در جدال بوده ام هم با چپ ها و هنوز هم پای مرامم هستم و مشکلی برای درگیر شدن با نیروهای سیاسی ندارم.
 
فائزه هاشمی درباره گلایه هایش از اصلاح طلبان نیز در این گفتگو سخن به میان می آورد و می گوید: نقد با تخریب فرق دارد. در نقد باید جوانمردی داشت. آن تخریب ها نظر من را نسبت به صداقت اصلاحی آنان خدشه دار کرد.
 
وی در ادامه با شعاری دانستن فریاد اصلاح طلبی از سوی برخی افراد که نتیجه اش انتخابات نهم ریاست جمهوری بود می گوید: در انتخابات دوم دوره ریاست جمهوری عصر اصلاحات رای خود را به کاندیدای اصلاح طلبان نداده ام.

دختر آیت الله هاشمی در ادامه این گفتگو درباره کاندیداتوری خاتمی در انتخابات آینده ریاست جمهوری می گوید: به نظر من ایشان نباید کاندیدا بشوند. اگر چه قضاوت هنوز زود است اما به نظر من آمدن آقای خاتمی مشکلی را حل نمی کند.