خبر در گوشی مخصوص ایراجیها

از ما نشنیده بگیرید اما میگویند شورای ایراج دیشب  لوله آبی را از چاه خندق به سمت شهرک به صورت آزمایشی کشیده تا ببینند جوابگو هست یا نه  اصلا آب میاد یا نه وبعد هم لوله را جمع کردند البته از موفقیت آمیز بودن یا نبودنش خبری در دست نیست  هر چند این کار هم مشکل آب ایراج را حل نمیکند اما نسبت به طرح قبلی بهتر است باید برای مشکل آب ایراج فکر اساسی شود به نظر شما مشکل آب ایراج تا چند سال دیگر به همین صورت باید بماند ومردم از شیر آب داخل خیابان استفاده کنند.

(ر)نویسنده افتخاری وبلاگ بچه کویر

/ 2 نظر / 4 بازدید
خالو

سلام به همه دوستان. بحر طویلی در رابطه با انتشار خبر ساختن هتل در مزار گبرا ، تقدیم به دوستان. خبر آمد که قرار است هتل ساخته گردد به مزار پدرانم ، ندانم به چه منظور به ایجاد عمارت در این ورطه نمودند اجانب ، مگر قحط بُوَد بّر خدا ، ای رفقاها سوال است زشورا که چنین است و چنان است و مقصود چه باشد؟ وارسی ها بکنید ای رفقا چند ستاره ست هتل ، هست مجهز به انواع وسایل ، اهم از همه دارای سونا ، آب نماها و خلاهای فرنگی و استخر و جکوزی و سالون تئاتر وصل به اینترنت و مهواره و آسانسور و تجهیز به چرخ فلک سرسره و تاب ، زمین چمن ورزش و دریاچه ی مصنوعی و ارچینه ی برقی ، لزوما جهت پرسنلش بهره گرفتند ز نسوان سیه چرده ی حوری و یا نه؟( به منظور جلوگیری از ایجاد تنش از یک نقطه صرفه نظر شد) گرنه این است ندارد به خدا ارزش آن که غربا صبح و مساء با شکم پر بیایند و برینند به گور همه اجداد و نیاکان ، هم از گبر و مسلمان و من وتو! گرچه دهیار بفرموده که کذب است ولی بچه کویر سخت برآشفته و فریاد برآورده که ای کاش کلاغی به دروغی خبر آورده و این طور نباشد. ان شاالله. قربون همه خالو

ایراجی

قبرستان گبرها هویت ایراج است و باید جهت کاوشهای میراث فرهنگی و باستان شناسان بماند. وحتی باید به افرادی که زمینی جهت ساخت مسکن از قبرستان گبرها فروخته شده در جای دیگری زمین واگذار شود.و اگر کسی میخواهد در ایراج سرمایه گذاری در زمینه ساخت هتل یا موارد مشابه نماید شورا و دهیار باید زمین مناسب و رایگان در اختیار او قرارداده و امکانات لازم را برای او مهیا نمایند و حمایت همه جانبه نمایند. اما تاریخ و فرهنگ را نباید بفروشند!