/ 13 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

سه سید فاطمی...خمینی...خامنه ای.... خاتَـَََََـَـَََـََـََََََـََـَََـََـَََـََـَـمي

سكوت سرد

كاملاً با اقاي سعيد موافقم

امینی

فقط خاتمی قهرمان .....و هیچ کس دیگر چه بیاید چه نیاید دوستش داریم مردی از جنس کویر . صبور .... گرم ..آرام و دوست داشتنی

،،،

جواب ابلهان خاموشیست

ایراجی

پسرم تو مثل اینکه اصلا حاله خوبی نداری سئوال را با سئوال جواب دادی ؟ مثل احمدی نژاد شدی...ازش میپرسن توی ایران زندانی سیاسی داریم؟ میگه مگه تو امریکا نداریم؟ بازم میگم اگه متوجه نمیشی چندین مرتبه اینو بخون بحث مقایسه احمدی و خاتمی نیست ما خاتمی رو در تعارض با نظام مقدس جمهوری اسلامی میدانیم . دو یو اندرستند مستر محمد؟؟؟؟؟؟آهان؟ اما همه این مواردی رو که در مورد احمدی گفتی درسته و طرفداراش باید جواب بدن و منم به همه اینها ایراد دارم. از قحط الرجالی بهش رای دادیم و اما هر چی که بود و هست خدا پدرشو بیامرزه که از مملی چاخان و دارو دسته شماها خیلی خیلی بهتر بود بین بد و بدتر من بد رو انتخاب میکنم و هنوز هم بین این دو نظرم احمدیه اما در کل هیچکدومشون/حله؟ اما در مورد مشایی و مکتب ایرانی باید حداقل اینو قبول داشته باشی که بعد از سی و اندی سال یکی از مکتب و تاریخ ما حرف زده و اینم خیلی جای تقدیر داره و چیزیه که همین اصلاح طلبان بهش جریان انحرافی گفتن و متاسفانه خودیها هم بهش دامن زدن/هیچکدوم از شماها اسمی از تاریخ و اجداد ایرانیها نبردین و باز هم خدا پدر مشایی رو بیامرزه و من چیزی به عنوان جریان انحرافی رو قبول ندارم.

فقط خاتمی

ایرانی

در جواب این ابلهان خاتمی دوست باید عرض کنم که در انتخابات قبل هم توهم طرفداران میلیونی شما را به سمت و سوی سطل زباله ها برد و آن شد که آرام وآهسته در سوراخها خزیدید از شرم اعمال گروه طرفدار واینبار هم اگر می توانست احمدی کاندید شود جوابتان را بعد از شمارش آرا’ می گفتیم . هرچند کم میارین و میگین رایتون را دزدیدند؟؟؟؟!!! ولی بازهم رهبری واحمدی هرکس را نشون بده رای میاره. احمدی بگم بگم راه انداخت خاتمیتون که بیام نیام راه انداخته!

خواننده

صدای عر عر نمیآد ویرگول صداش در نمیآد [زبان][نیشخند][قهقهه]

&&

آقايان خودشان را چاي مدعي الموم گذاشته اند اگر خاتمي اينگونه است كه ميگوييد چرا محكمه نميشود??دوست عزيز چرت و پرت گفتن در مورد هر شخصيتي كار سختي نيست لطفا ادعاهايي كه در دادگاه صالح رسيدگي و حكم صادر شده را بگو نه حرفهاي خاله زنكي تعدادي معلوم الحال

&&

غلطهاي املايي را ببخشيد مدعي العموم و محاكمه