فیلم آخر دنیا در مرحله تدوین

فیلم سینمایی «آخر دنیا» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست که در مرحله تدوین قرار دارد. این فیلم 90 دقیقه‌ای را محمد داوودی تهیه می‌کند و کارگردانی آن را داریوش یاری عهده‌دار است.موضوع این فیلم درخصوص زن میانسالی به نام فروغ است که راهنمای یک گروه توریستی است. او در پایان سفر دچار ضعف شدید شده و همسرش شهریار مجبور می‌شود با عقب انداختن پروژه جدید خود، در همان روستا بماند تا ضمن پرستاری از فروغ ترتیب انتقال وی به شهر را بدهد. بیماری فروغ وی را دچار معضلاتی می‌کند که از او رفتارهای ناشایستی سر می‌زند ...
از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند می‌توان به قربان نجفی، مریم فخیمی، میترا خواجه‌ییان، سیدکاظم موسوی، علی کوهپایه، زیدان ایزدپناه، سمیه نجفی، عباس عطایی، حامد مرادی، عباس عرب و رضا یگانه اشاره نمود.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از:داریوش یاری (نویسنده)، بابک نویدزاده (دستیار اول کارگردان)،امین جعفری (مدیر تصویربرداری)، بهروز عابدینی (مدیر صدابرداری)، حسین چراغچی (طراح چهره‌پردازی و اجرا)، داوود طامهری (مدیر تولید)، شهرزاد پویا (تدوین)، اسماعیل مقصودی (طراح صحنه و لباس)، مسعود فیروزه (مدیر تدارکات) .

/ 0 نظر / 10 بازدید