ایراج چه خبر؟؟؟

نزدیک ٢۴ ساعت است که از شکستن لوله ی آب کنار نانوایی  میگذرد وآب بسیار زیادی هدر می رود ازآقای جعفری که پیمان کار و مسئول تعویض لوله های آب است این سئوال را داریم که چرا مسئولیتش را درست انجام نداده و لوله های قدیمی را تعویض نکرده چرا ههر چند هفته یکبار باید آسفالت را کند و لوله ها را تعویض کرد .البته ما اینها را از برکات دولت کریمه می دانیم وبه قول بچه ها هر جای ایراج را بکنی به آب می رسی.

ایراج روزهای شلوغی را پشت سر می گذارد و ایراجی های زیادی در تعطیلات به ایراج رفته بودند و نهایت استفاده را از میوه های پاییزی و هوای پاک ایراج بردند.

جاده زیارت آبگرم چندین ماه است که در حال بازسازی است اما روندکار به کندی صورت می گیرد تا به حال چندین تصادف در این جاده رخ داده است همین یکی دو شب قبل نیز ماشین یکی از بچه های ایراج در این جاده دچار سانحه شد.

بعضی از اشخاص بر علیه شرکت آزاد اندیشان سم پاشی می کنند بعضی از این افراد در ایراج و بعضی در خارج از ایراج هستند از این عزیزان خواهشمندیم تا اسامیشان از وبلاگ اعلام نشده مشکلات خود را با مسئولین شرکت آزاد اندیشان در میان بگذارند وگرنه.......

/ 1 نظر / 4 بازدید

سلام بر آن شدم تا بدین وسیله از زحمات جناب آقای اباذر نجفی در خصوص ارائه بروشورهای بسیار باکیفیت شناسنامه ایراج تقدیر و تشکر نمایم.با کوچکترین نگاه به این برگه ها عمق زحمت در خصوص تهیه آنها مشخص میگردد. آقای نجفی متشکریم.لازم است دهیاری و شورا نیز تشکر نمایند و یاد بگیرند. آقای بچه کویر در صورت امکان این بروشور را نمایش دهید.