دکتر حسنی یک دروغ بزرگ!!!

قبل از شروع مطلبم  نیم نگاهی میاندازیم به  پیام دهیار سابق ایراج  در وبلاگ گدار ایراج که  با زیرکی خواسته است ناکامیهای خود وبی توجهی مسئولین به ویژه دکتر حسنی را  نسبت به  روستای ایراج  رابه گردن بچه کویر بیاندازد.(من قصد نداشتم دیگر به مسائل ایراج بپردازم فقط محض اطلاع شما هم که مانند بچه کویر بدون اطلاع فقط راه انتقاد را پیش گرفته اید مطالبی را به عرضتان میر سانم- در مورد جدول کاری روستاهای دیگر این کار در سال 85 و در زمان آقای زاهد انجام شد و طبق اظهارات آقای زاهد قرار بود مبلغ 100 میلیون تومان از طرف بنیاد برای آسفالت و جدول کشی روستای ایراج در سال 86 اختصاص یابد بهمین خاطر در سال 85 طرح هادی ایراج انجام نشده است و در پایان سال 86 با پیگیریهای ما متوجه شدیم که تنها مبلغ 30 میلیون به طرح هادی ایراج اختصاص داده شده است و بخاطر 3 برابر شدن قیمت قیر تنها 3 کوچه را به زحمت آسفات کردیمدر مرود تابلوهای خوشامد گویی و اسم خیابانها هم به عرض می رسانیم که پیشنهاد اینکار را بنده به روستاهای دیگر داده ولی اگر دقت کنید تابلوهای اکثر روستاها در شب قابلیت رویت ندارد و ما قصد داشتیم تابلوها را امسال با شبرنگ سفارش دهیم که با کمبود بودجه مواجه شدیم و تنوز بعد از گذشت 6 ماه بودجه ای به حساب دهیاری ها واریز نشده استدر مرود کف پوش هم پیاده رو ها تا طرح هادی مصوب به دهیاری ابلاغ نشود و جدول کشی انجام نشود امکان استفاده از کفپوش نیست دهیاری اردیب فقط طرح کف پوش را همراه با چند تابلو اجرا کرد که خدمتتان عرض کردم ما امکان انجام آنها را نداشتیم و ما مشغول ساخت پارک بودیم و طرحهایی که شاید اگر به آرشیووبلاگ بچه کویر سری بزنید من در قسمت نظرات تمام آنها را توضیح دادم ولی بودجه دهیاری در حدی نیست که بتوان کارهای بزرگ را انجام داد و حمایت نماینده از بچه های اردیب هم بی تاثیر نیست و بدانید دکتر حسنی از انتقادهای تند بچه کویر ناراحت شده (که 10 روز پیش در ایراج و منزل ما که جلسه ای با حضور نماینده و مسئولان شهرستان و شورا بود و درخواست جلسه خصوصی از طرف دکتر بود این موضوع را بیان کردند)و همین امر در تخصیص بودجه های عمرانی و طرح هادی و .... تاثیر بسزایی دارد)

آقای دکتر حسنی نزدیک به یک سال است که به دفعات از شما سوالهایی پرسیده ایم اما شما همه را بی جواب گذاشته اید حتی به  سوالهای وبلاگهای شهید جاوید الاثر ودهیاری ایراج که در زمان انتخابات از حامیان شما بوده اند توجهی نکرید واقعا چرا ؟آیا غرور شما به شما چنین اجازه ای را نیمدهد؟ تا چند ماه قبل که ما ایراجیها را خودمانی میدانستید ؟ قبل از انتخابات به دیدن حاجیهای ایراجی رفتید در عید غدیر به همه عیدی دادید اما حالا چه ؟ آهسته میایید آهسته میروید این مردم همان مردم ساده دل روستا هستند این شمایی که تغییر کرده اید اما این صندلی دائمی نیست دیگر دلیلی ندارد که به فکر روستاییان باشید رایتان را که آورید وبه صندلی بهارستان تکیه زدید سال اول با ویزیت کردن ومعاینه کردن رایگان دست به عوام فریبی زدید وسال قبل هم با سر زدن به خانه های حاجیها ورفت وآمد در روستاها اما همه اینها مربوط به قبل از انتخابات است  چرا شما در هر مناسبتی در نایین هستید چون نایین وخور ویک دوجای دیگر فقط برای شما مهم است چون رای شماآنجاست من مطمئن هستم روستا ها بزای شما ارزشی ندارد فقط شعار داده اید شعار شعار.. واقعا شما یک اصولگرا هستید پس چرا به قوانین اصولگرایی پایبند نیستید

اصولگرایی یعنی "مسلمان واقعی، رعایت کننده همه اصول و اعتقادات اسلامی ، بی‌ریا، مخلص ، دارای نگاه الهی، دلسوز اسلام و انقلاب و مردم بودن."  اصولگرایی یعنی توجه خاص به محرومین و عشق به ولایت‌مطلقه فقیه از درون، که‌این عشق باید در رفتار و کردار اوجلوه‌گر باشدنه در تظاهر وریا.اصولگرایی یعنی شبانه‌روز در خدمت مردم بودن، دوری جستن از تخریب دیگران، برای همه بودن و با همه بودن. اصولگرایی یعنی مجری دستورات رهبری بودن. اصولگرایان باید اتحاد ملی و انسجام اسلامی را سر لوحه کار خود قرار دهند و قول یکدیگر را محترم بشمارند نه بخاطر منافع حزبی دم بر نیاورند ومنافع مردم به باد دهد«اصولگرا» از مخالفت نمی ترسد او نیک می داند که حتی یک بادبادک هم آنگاه می تواند اوج گیرد که با باد مخالف مواجه شود ولی آنچه که برای اصولگرا اهمیت دارد، این است که حق را حتی در سخن مخالف خود بجوید و خود را با آن اصلاح کند.    «اصولگرا» می داند زندگی آکنده از سقوط ها و شکست هاست، حتی سقوط در گل و لای نیز چندان نگران کننده نیست، آنچه که اصولگرا را نگران می کند، آن است که در گل و لای باقی بماند.  اصولگرا همواره «متعهد» می شود ولی غیراصولگرا فقط «وعده» می دهد و هیچ تعهدی هم به وعده های خویش ندارد از همین رو، وظیفه و تکلیف اصولگرایان در حوزه عمل سیاسی بسیار دشوار است

آقای دکتر حسنی این همان فرصت دوباره ای است که از مردم خواسته بودید این همان چهار سال دو م است که به مانند باد میگذرد دیگر چه کسی چوب لای چرخ میگذارد ونمیگذارد شما کار کنید؟ کو آن عدلیه خانه ای که میگفتید ؟ ما قولهای شما را فراموش نکرده ایم پتروشیمی برای منطقه ،گاز رسانی به خور وروستاها،جذب توریست و.. البته امیدوارم به مانند پیست اسکی نایین وآمبولانس 8 سال قبل ایراج نشود آقای دکتر حسنی چرا دهیار ایراج میگوید شما از انتقاد نارحت شده اید مگر همه باید به به و چه چه کنند اگر انتقاداتم نابجاست در وبلاگتان این را بیان کنید شما به چه دلیل به روستای اردیب ودیگر روستاهایی که رایتان بیشتر بوده توجه مضاعف دارید یعنی ملاک شما رای است به چه دلیل بودجه طرح هادی ایراج از 100 میلیون تومان به 30 میلیون تومان کاهش پیدا کرده  بارها قول داده اید که به حسینیه ایراجیها در تهران می آیید اما هیچگاه قولتان عملی نشد اگر این همه مشغله دارید پس چرا همیشه شما را در نایین میبینیم ؟ یا جوابی برای سوالهای ما ندارید ؟ شما قول دادید که به شرکت نوپای آزاداندیشان کمک میکنید اما کو کجاست؟ راستی نظر شما در رابطه با جمع کردن مدارس روستایی چیست در برابر جناب وزیر چه واکنشی نشان دادید؟ شاید هم موافق کارهای وزیر هستید ظلم تاریخی که در حق بچه های روستایی خواهدشد این یعنی: روستایی، یا برای تحصیل فرزندت، به شهر کوچ می کنی، یا می مانی تا فرزندت بی سواد بماند!ـ این یعنی: خداحافظ کشاورزی!ـ این یعنی: گرهی کور، بر هزاران مشکل تودرتوی کلانشهرها!ـ این یعنی: آیندة بی سواد، سلام!!!!

نه دکتر شما مرد روزهای سخت نیستید شما فقط به دنبال منافع خودهستید حالاست که قدر مهندس رضویها را بیشتر میدانیم 

همچنین صحن علنی از اول تا هفتم مهر ماه تعطیل خواهد بود. هدف از این تعطیلی، سرکشی نمایندگان به حوزه‌‏های انتخابیه‌شان است.پس از این هفته، جلسات علنی مجلس از روز هفتم مهر، مصادف با 27 ماه مبارک رمضان، بار دیگر آغاز خواهد شد.گفتنی است، صحن علنی مجلس، همه ساله در ماه رمضان که مصادف با شب‌‏های قدر است، تعطیل می‌‏شود تا نمایندگان با حضور در حوزه‌‏های انتخابیه خود در مراسم شب‌‏های قدر شرکت کنند.

     

/ 0 نظر / 8 بازدید