عکس روز!!!!!!

عکسی را که مشاهده می کنید مربوط به چشمه ای است که شورا میخواهد آب آن را به شهرک منتقل کند وآقای دهیار هم حمایت میکند شما قضاوت کنید این مقدار آب جوابگوی چند در صد مردم شهرک است این کار حل  مشکل است یا رفع تکلیف و حرکت کردن در راستای منافع بعضیها آقای کماندو در مورد بودجه هم به خاطر شما این مطلب را ازآرشیو فرمانداری نایین برداشتم(در ادامه آقای ایزدی فرماندار نایین با اشاره به این که نایین دارای 31 دهیاری مصوب است اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریهای شهرستان را 702 میلیون تومان ذکر کرد1/9/1386 )

عکس چشمه کتل تهجو خدا وکیلی شما قضاوت کنید

qrme5u.jpg

درصورت بازنشدن عکس روی این لینک کلیک کنید

http://i26.tinypic.com/qrme5u.jpg

/ 5 نظر / 5 بازدید
غریبه

خدا وکیلی آدم می مونه چی بگه .بابا نکنید این کار رو به خدا مضحکه عام و خاص می شویم .اصلا این فکر اول به مخ کدوم نابغه ای رسیده.واقعا آروون راست میگه شورای فانتزی دهیار مجازی

علی

آقای دهیار شما که از آوردن توریست دم میزنید با این کار زیبایی این منطقه را بر هم میزنید واقعا که برای خوریها کار میکنی

کماندو

آیا اطلاعاتی دارید که بدانیم چقدر از این بودجه را به روستای ایراج اختصاص داده اند؟ و کارهای عمرانی در دست اقدام روستا چیست و چه مقدار بودجه لازم دارد؟ اگر بودجه کم است راهی را سراغ دارید که به دهیاری و شورا نشان دهید تا درآمدزایی کنند؟

آروون و خجه

آقای کماندو من روستایی را سراغ دارم که با تراکتوری شبیه تراکتور شورای ایراج میلیونها تومان در سال درآمدزایی دارند.(این فقط یک نمونه نقد)

غریبه

تراکتور شورا دست کیه؟